SADA ZEOS

PRO SINGL LÁHEV

Rafinované dvouplášťové křídlo pro jeden válecPři potápění s jedním válcem není nic tak důležité jako nízký odpor. Čím nižší odpor, tím menší námaha a menší spotřeba plynu. A menší spotřeba plynu znamená více času pod vodou.

ZEOS byl navržen tak, aby získal dokonale aerodynamický tvar a dokonalou přilnavost k válci. Celý jeho design byl podřízen minimalizaci námahy a maximálnímu potěšení.

ZEOS VE DVOUCH DOSTUPNÝCH VARIANTÁCH

STANDART

DELUXE

Perfektní střih po celou dobu ponoru

Tvar vaku má rozhodující vliv na střih a stabilitu pod vodou. Analýzou klasických konstrukcí a odstraněním jejich nedostatků jsme navrhli geometrii tašky ZEOS od nuly.
Účinek? Střed vztlaku vaku ZEOS se dokonale shoduje s těžištěm plynu ve válci. Díky tomu je zaujetí správné polohy mnohem snazší a rychlejší a lem zůstává nezměněn bez ohledu na úroveň naplnění vaku. 


Bez kompromisů. Jak pod vodou, tak na hladině

ZEOS byl navržen tak, aby co největší část křídla zůstala po vynoření pod vodou. To znamená, že větší vztlak vaku je využit k tomu, abyste se udrželi co nejvýše nad hladinou.

Tímto způsobem vám ZEOS zaručí pohodlnou a bezpečnou pozici po výstupu i během velké vlny na moři. Inovativní 3D Mesh vložka s neutrálním vztlakem 

Vložka desky z materiálu 3D Mesh poskytuje vynikající pohodlí bez ohledu na hloubku, protože se na rozdíl od pěnové výplně nestlačuje pod tlakem. To znamená, že vložka 3D Mesh má stejný vztlak ve všech hloubkách a nevyžaduje, abyste při potápění přibírali další váhu.
3D Mesh je také o pohodlí. Díky unikátní mikrostruktuře vlákna se polstrování přizpůsobí zádům a dokonale stabilizuje komplet na zádech. Díky tomu se souprava při ponoru nepohne. Osvědčený klasický design

ZEOS má klasický design, ale vylepšený, aby poskytoval větší pohodlí a bezpečnost.
Vynikající materiály

Solidní zpracování a odolné materiály zajišťují mnoho let bezproblémového používání.


Dvě verze tašky

Můžete si vybrat z 38 lb (17 kg) a 28 lb (13 kg) verzí.