SIDEMOUNT-STEALTH 2.0 TEC


Osvědčený v jeskyních
Po léta požívaný při extrémním průzkumu v jeskyních po celém světě

Obrovské možnosti konfigurace

Pomocí libovolných prvků systému STEALT 2.0 můžete upravovat konfiguraci podle sebe

Extrémně efektivní

Kompaktní rozměry duše snižují odpor a usnadňují překonání stísněných prostor.

Naprostá svoboda pohybu

Konstrukce a tvar tašky poskytuje bezkonkurenční svobodu pohybu!

STEALTH 2.0 TEC

STEALTH 2.0 TEC RB

STEALTH 2.0 TEC i RB v různých barvách

Dle vašeho přání můžeme dodat v různých barevných provedení.
Barvené verze nejsou skladem!
Veškeré barevné verze jsou na objednání!

STEALTH 2.0 TEC

STEALTH 2.0 TEC RB

Extra výztuha umístěná tam, kde ji nejvíce potřebujete

Pokud o něco zachytíte při procházení těsnými prostory na vracích nebo v jeskyních, pravděpodobně to bude nejprve  horní část kompenzátoru.
S takovými situacemi jsme počítali a v tomto místě aplikovali výztuhu, díky které kompenzátor perfektně sedí na zádech. Nemusíte se tedy bát, že se o něco zachytíte nebo kompenzátor poškodíte. Jde přece o vaši bezpečnost. Dvojitá bezpečnost při dekompresních ponorech

Do kompenzátoru STEALTH 2.0 TEC Setup RB jsme namontovali dva vztlakové vaky plné velikosti při zachování vynikajícího proudění standardní verze. K tomu jsme přidali standardní inflátor a pojistný ventil typu K, čímž jsme vytvořili 100% spolehlivý zdroj vztlaku, který můžete použít úplně stejně jako ten základní.
STEALTH 2.0 TEC RB vám umožní ponořit se hlouběji, dále, bezpečněji a... cítit svobodu tenkého neoprenu. 

Rychlejší nastavení

Boční postroje vyrobené z jednoho kusu popruhu mají jednu nevýhodu: dlouho se nastavují, protože každé nastavení ramenních popruhů vyžaduje úpravu D-kroužků na bederním popruhu.
V postroji STEALTH 2.0 jsme se této nevýhody zbavili a umožnili nezávislé nastavení ramenních popruhů a bederního pásu. Díky tomuto řešení je nastavení postroje okamžité. Pokud jste instruktor nebo často přecházíte mezi suchým a neoprenovým oblekem víte, jak velká výhoda to je. Je lepší mít více čas na potápění než na nastavování popruhů.

Popruhy se třemi tuhostmi

Jednotlivé prvky postroje mají různou roli. Ramenní popruhy by měly dobře sedět na těle. Bederní pás by měl poskytovat pevnou oporu lahvím. A pásek v rozkroku by měl být velmi měkký, aby se snížilo riziko odření suchého obleku.
V postroji STEALTH 2.0 mají jednotlivé popruhy různou tuhost, zvolenou tak, aby dokonale plnily svou roli. Bederní pás je extrémně tuhý, podpírá i velký počet lahví a zvyšuje jejich stabilitu. Ramenní popruhy jsou měkké, aby poskytovaly lepší pohodlí kolem ramen. Pásek v rozkroku je naopak vyroben z pásky, která snižuje riziko oděru obleku na nulu.
Prostorná dle potřeby

V technickém potápění potřebujete spoustu vybavení a plynu. Zvažte počet tlakových lahví, které si s sebou vezmete, přidejte suchý oblek s pod oblekem, abyste byli dostatečně v teple na dlouhý ponor, a budete potřebovat velkou zátěž.
Většina systémů boční montáže, dokonce i těch, které využívají řešení známá ze STEALTH 2.0, si s větším množstvím zátěže neporadí, zvláště když je potřeba ji umístit na konkrétní místa, aby bylo dosaženo správného seřízení.
STEALTH 2.0 si snadno poradí s více než dvaceti kilogramy zátěže. Ať už plánujete jakýkoli ponor, můžete si být jisti, že vaše vybavení zvládne požadavky, které na něj kladete.

Perfektní trim bez ohledu na počet lahví

Při potápění s boční montáží s více válci rychle zjistíte, že bez přesného umístění závaží bude správné nastavení trimu obrovskou výzvou. A někdy to může být dokonce nemožné.
Samozřejmě si poradíte s připevněním závaží na různá místa postroje, jak je to možné? Systém závaží STEALTH 2.0 tento problém dokonale vyřešil: můžete tímto způsobem posouvat centrální kapsu na závaží, abyste dosáhli dokonalého trimu bez ohledu na konfiguraci.