SIDEMOUNT-STEALTH 2.0 CLASSIC


Osvědčený v jeskyních
Po léta požívaný při extrémním průzkumu v jeskyních po celém světě

Obrovské možnosti konfigurace

Pomocí libovolných prvků systému STEALT 2.0 můžete upravovat konfiguraci podle sebe

Extrémně efektivní

Kompaktní rozměry duše snižují odpor a usnadňují překonání stísněných prostor.

Naprostá svoboda pohybu

Konstrukce a tvar tašky poskytuje bezkonkurenční svobodu pohybu!

STEALTH 2.0 CLASSIC

jednodušové

STEALTH 2.0 CLASSIC RB

dvoudušové


STEALTH 2.0 CLASSIC i RB v různých barvách

Dle vašeho přání můžeme dodat v různých barevných provedení. 
Barvené verze nejsou skladem!
Veškeré barevné verze jsou na objednání!


STEALTH 2.0 CLASSIC

STEALTH 2.0 CLASSIC RB

Umístěte kompenzátor tam, kde ji potřebujete

Kompenzátor Stealth 2.0 je nezávislý na postroji Stealth 2.0 a je připevněn pomocí pětibodového systému, který umožňuje kompenzátor umístit přesně tam, kde je potřeba.
Při odkládání lahví s ním můžete pohybovat tak, abyste kompenzovali změnu odložení. A když proniknete do velmi těsného prostoru, můžete ho úplně sundat tím, že svůj obrys ještě více zmenšíte. 
Jeskynní potápěči mají vždy zálohu

Záložní regulátory, baterky, počítače a dokonce i záložní plán - jeskynní potápěči vědí, jak se postarat o svou bezpečnost. STEALTH 2.0 Classic Setup ve verzi RB přidává ještě jeden prvek: záložní zdroj duše.
Díky tomu, že je STEALTH 2.0 Classic RB vybaven náhradní duši se standardním inflátorem, můžete v neoprenu bezpečně prozkoumávat teplé jeskyně Mexika.
Okamžitá úprava

Doladění bočního postroje vyrobeného z jednoho kusu popruhu může trvat až půl dne. U postroje STEALTH 2.0 jsou ramenní popruhy a bederní pás nezávisle nastavitelné. To je obrovská výhoda, protože umožňuje mnohem rychleji nastavit postroj.
Když přecházíte mezi neoprenem a suchým oblekem nebo měníte spodní oblek, nemusíte znovu nastavovat bederní pás a stačí upravit délku ramenních popruhů. 

Tři zóny tuhosti


V bočním postroji STEALTH 2.0 má každý popruh tuhost zvolenou tak, aby co nejlépe plnila svou roli.
Páska na bederním pásu je velmi tuhá, díky čemuž jsou D-kroužky fixující válce mnohem stabilnější a snáze se s nimi manipuluje. Pásky na ramenou jsou měkčí, díky tomu lépe padnou kolem ramen. Pásek v rozkroku je velmi měkký, aby nedocházelo k odírání suchého obleku.
Toto unikátní řešení výrazně zvyšuje komfort a usnadňuje obsluhu.


Vezměte si tolik zátěže, kolik potřebujete

Používáte suchý oblek se silnou podšívkou? Přemýšleli jste o tom, jak umístíte závaží do bočního postroje?
Při navrhování postroje Stealth 2.0 jsme si dali za cíl vyřešit tento problém. A dokázali jsme to. Ani přes 20 kg není problém.
Unikátní systém závaží Stealth 2.0 vám umožňuje přizpůsobit množství závaží vašim potřebám zcela flexibilním způsobem - bez ohledu na to, zda používáte 3mm neopren nebo suchý oblek s tlustým spodním oblekem.

Perfektní trim díky plynulému nastavení polohy zátěže

Každý potápěč ví, že správné umístění závaží je rozhodující pro dosažení dokonalého trimu. V případě twinsetu je toho dosaženo přesunutím V-závaží na správné místo.
Systém závaží STEALTH 2.0 umožňuje plynulé a přesné nastavení umístění těžiště - centrální kapsu závaží lze posouvat ve velkém rozsahu.
Výsledkem je, že získat perfektní střih v jakékoli konfiguraci není sebemenší problém.